השמת עובדים זרים בסיעוד

תהליך של איתור עובד זר בסיעוד אשר יתאים לצרכי המטופל הינו תהליך מורכב הדורש מיומנות ומקצועיות. תאגיד א.ש. וואן אשר הינו מהוותיקים והגדולים לעסוק בתחום איתור והשמת מטפלים זרים , רכש עם השנים ידע וניסיון עשיר בראיון והתאמה של עובדים זרים לדרישות וצרכי המטופל. הצלחה של השמה נעוצה ביכולת לתאום ציפיות בין שני הצדדים.

להלן מספר נקודות להשמה מוצלחת:

1. תקשורת – שפה הינה מרכיב מרכזי וחשוב בתקשורת באם המטופל/ת דובר/ת שפה נוספת מלבד עברית, ניתן לנסות ולאתר עובד זר בסיעוד הדובר את אותה השפה. לדוברי אנגלית למשל, יהיה קל יותר לתקשר עם עובדים דוברי השפה . חשוב לדעת כי עובדים זרים המובאים מחו”ל עוברים טרם הגיעם לארץ קורס שכולל ידע בסיסי של השפה העברית. כמו כן בהזמנה מחו”ל יש לתאגיד אפשרות לאתר עובדים דוברי שפות שונות בהתאם לשפה הנדרשת עי המטופל .

2.תנאי העסקה – חשוב לזכור כי העובדים, כמו כולנו, זקוקים לתנאי מחייה הולמים הכוללים:

3. נתוני העובד – גיל, רמת השכלה, סטאטוס ומין העובד נלקחים בחשבון בבואנו להמליץ על מטפל בהתאם לצרכי המטופל – לדוגמא מטופל שזקוק לטיפול שמצריך כוח פיזי נמליץ על מטפל גבר , לא נמליץ על מטפלת צעירה מידי לקשיש מבוגר מאד.

4. מטפלים זרים פנויים – מהארץ ומחו”ל:
השמת עובד זר מהארץ יכולה להיות מוצלחת מאוד ולהלן היתרונות:

השמת עובד זר מחו"ל טומנת בחובה יתרונות אחרים:

תאגיד א.ש וואן, מהגדולים והמובילים בארץ, הן בהשמות של עובדים זרים פנויים מהמאגר בישראל והן במטפלים סיעודיים ממגוון מדינות בחו”ל.

נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ לכל מקרה לגופו על השמת עובד/ת זר/ה.

נלווה אתכם יד ביד עד להשגת כל האישורים: