חברות סיעוד ותפקידן הרגיש בחיינו

לפני הכל - מה זה בעצם חברת סיעוד?

חברות סיעוד הינן גורם חשוב ומשמעותי ביותר, אשר מטרתו להקל על לקוחותיו היקרים בהתמודדות היומיומית המורכבת עם הזקנה ועם כל מה שהיא מביאה עמה, תוך סיוע לקשיש לנהל שגרת חיים מיטבית, מכובדת, נעימה ובריאה.

חברות הסיעוד מספקות ללקוחותיהן מטפלים זרים והן מטפלים ישראלים אשר יתאימו לצרכיהם הייחודיים, יענו על הדרישות וילוו אותם יד ביד בעזרה ובסיוע בהתנהלותם השוטפת.

חברות הסיעוד השונות נותנות מענה ללקוחות ברחבי הארץ, פועלות בדרך כלל באמצעות סניפים מקומיים באזורים השונים ונותנים מענה לאוכלוסייה הוותיקה המקומית.

מעטפת השירותים אשר מעניקות חברות סיעוד משתנות מעט מחברה לחברה וכך גם התהליכים השונים להתאמת המטפל, ומבחר, זמינות ואיכות ערוצי התקשורת הפתוחים למטופל ולמשפחתו מול חברת הסיעוד.

אז מי אנחנו?

א.ש. סיעוד מקבוצת נטלי הנה חברת סיעוד ותיקה ובעלת נסיון עשיר של 35 שנים בעולם הסיעוד והרווחה. באמתחתנו אלפי לקוחות מרוצים ביותר, המוכנים לספר באריכות ובמשורה על איכות השירות שהם מקבלים מאתנו בכל רגע נתון. סניפינו הרבים פרוסים ארצית ב-25 נקודות, ואנו זמינים עבור לקוחותינו עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע לכל דבר ועניין ותוך מתן מענה מהיר, יעיל, מקצועי ואדיב.

התפקיד המרכזי של חברות סיעוד

אנו מלווים את מטופלינו נאמנה כבר משלב השגת הזכאות עד לקבלת האישור הסיעודי. מדובר בשירות ללא תשלום בעת ההמתנה לאישור חוק הסיעוד. לאחר סיום תהליך זה, אנו עורכים התאמה אישית של המטפל לפי צרכי המטופל. חשוב להדגיש כי אנו רואים באיכות המטפלים שלנו חשיבות עליונה, וכך גם בהתאמתם ללקוח ולצרכיו. המטפלים המדהימים שלנו נמצאים 

חברות סיעוד

אתנו לאורך שנים רבות וטובות, כאשר אנו בוחרים אותם בקפידה יתרה תוך תשומת לב מרבית לרמה המקצועית והאישית שלהם, שמוכרחה להיות גבוהה ביותר על מנת להצטרף לשורותינו.  לאחר הסינון הקפדני שלנו, המטפלים עוברים הכשרה מקיפה ומעמיקה, כך שידעו לתת מענה מלא לכל סיטואציה שעשויה לצוץ בקרב לקוחותינו היקרים, כיוון שחברת סיעוד היא מקום אשר פוגש סיטואציות רגישות ומאתגרות באופן תדיר. אנחנו מתרגשים בכל פעם מחדש לשמוע ולראות את הקשרים המשמעותיים והלבביים שנוצרים בין לקוחותינו למטפליהם. אין סיפוק גדול מזה מבחינתנו.

על הקשר שבין חברת הסיעוד למטופל ​

גם כאשר ישנם אתגרים משותפים שצריך להתמודד עמם, חברת הסיעוד שלנו תעבור את התהליך כולו יחד עם המטופל, נציגינו ומנהלי הסניפים מעניקים טיפול מלא מהיר, נחוש ורגיש, המותאם לסיטואציה. ההומניות תמיד מול עינינו ואנו מלווים בכבוד את שני הצדדים בכל שעה ובכל שאלה וסוגיה, ברצון ועם גישה סובלנית ונינוחה תמיד. לקוחותינו ובני משפחותיהם יודעים כי יש על מי לסמוך בכל רגע נתון, וכי הם בחרו נכון ונמצאים בידיים טובות.

חברת סיעוד שהיא כמו משפחה ​

א.ש. סיעוד מעניקים ללקוחות שירות אישי מהלב, ונותנים אוזן קשבת ויחס חם לאורך כל הדרך ובכל עת. אנחנו אוהבים את מה שאנו עושים, מה שעל פי אלפי לקוחותינו ניכר בכל היבטי עשייתנו ופועלינו. בלבנו אהבה גדולה, הערכה והוקרה לאזרחים הוותיקים, ואנו רואים בעבודתנו שליחות חשובה מאין כמותה- לדאוג לאיכות חייה היומיומית של האוכלוסייה המבוגרת בכבוד הראוי לה.