הבעת תודה והוקרה מאת מיכאל בלינשטיין

לכבוד: חברת "א.ש. סיעוד ורווחה"

מכתב הוקרה
אדם אינו בוחר להיות תלוי בזולת אחרים, וכך קרה כי אמנו מאדם עצמאי פעיל ונמרץ, עקב מחלה קשה הפכה לתלויה באחרים, במצב שבו נדרגשת השגחה רציפה הפתרון הוא לקחת עוזר חיצוני אשר לרוב זה עובד זר

איך עושים זאת? איך מוצאים מטפל הטוב ביותר עבור "בשר מבשרך", מי ערב שהם יסתדרו ואיך מוצאים תחליף במידה ולא, איך מתמודדים מול רשויות שונות כמו משרד הפנים, ביטוח לאומי וכו', איך מסדירים ביטוח ועל איזה חוזה חותמים. ולמי נשארו כוחות להתמודד עם כל זה.

הקלישאה המתבקשת היא – לפנות לחברת כוח אדם מתאימה, וכך אחרי המלצות של קרובי משפחה הגענו לחברת א.ש. סיעוד, רק עכשיו אנו מבינים כמה תמיכה ועזרה, גם בלתי פורמלית, קיבלנו מ"א.ש. סיעוד" ועובדיה, אשר פועלם היא חזות החברה.

גב' אירנה רויטמן מסניף חולון הייתה מרכזת תיק שלנו בחברת "א.ש. סיעוד ורווחה". אירנה הייתה תמיד רגישה וקשובה לבקשותינו, מקצועית מאד בטיפול מול הרשויות, קיצרה תהליכים, עזרה בדיווחים ותקשורת אלקטרונית כדי לא להטריח את המשפחה בהגעה למשרדי החברה, הדריכה בהתנהלות נכונה מול עובד זר ומנעה אי הבנות.

בנוסף לכך, חברת "א.ש. סיעוד ורווחה" דואגת לא רק לצדדים חוזיים / חוקיים של העסקת עובד זר אך גם שולחת עובדת סוציאלית על מנת לייצב ולתמוך במצב הנפשי של החולה והמשפחה הוסבבת.
למרות היותם חברת כח אדם, הממשק עם "א.ש. סיעוד" משאיר הרגשה של שותפות גורל ועבודה מול קבוצת טיפול תומכת מאשר פעילות עסקית.

לסיכום: אנו שמחים להמליץ על א.ש. סיעוד, הפועלת ברוח הנתינה ואשר מטפחות מצוינות אצל העובדים.

בכבוד רב,
מיכאל בלינשטיין
יעקב פוקוטינסקי

 

לקריאת המכתב לחצו כאן>> או על התמונה

Capture