05.06.2017

לכבוד,
מנכ"ל חברת סיעוד א.ש.
הנידון : תודה לעובדות החברה אלונה וג'נט
אדון נכבד ,
אני רוצה להודות מקרב לב , על עבודה יוצאת דופן של עובדות החברה אלונה קפלניק, והעוזרת הסיעודית שלה בשם ג'נט אבזבקייב אותן הכרתי בסניף ת"א של החברה.
לצערי הרב, מצבה הבריאותי של אימי אילץ אותנו לחפש עובדת זרה לסיעוד. כל מכריי המליצו לי על חברת "בבית" , המקום בו אימי קיבלה עזרה מהביטוח הלאומי במשך 16 שנים.
כאשר החלטתי בסופו של דבר להיעזר בעובדת זרה , פניתי לחברת "בבית" , אך לצערי לא קיבלתי מידע מאוד חיוני בנוגע ליחסי עובד – מעסיק .
למזלי , בעת ההיא נזכרתי בחברת א.ש. בה הועסקתי במשך מספר שנים לפני כן.
לשמחתי הרבה , בעת פנייתי ענתה לי גברת אלונה קפלניק. ברצוני לציין שהיחס שקיבלתי ממנה הוא מעל ומעבר למה שציפיתי ולמה שהורגלתי. היא תמיד ענתה לי כשכל תשומת הלב מופנית אליי, עם המון סבלנות ויחס חם והדברים שנאמרו לי נעשו הלכה למעשה. אני לא נתקלתי ביחס כזה בכל שנות מחלת אימי.
להיות מעסיק של עובד זר אינו פשוט. ההתחלה היתה מלחיצה ומבלבלת. הייתי חייבת לשמור על זכויות אמי וזכויותיי ובה בעת לשמור על זכויות העובד הזר , וזה היה קשה כפליים , כי לא ידעתי מהם הזכויות הקיימות.
ברגעים בהם הרגשתי אבודה ולא יודעת מה לעשות , פניתי אליהן , ומהן לא רק שקיבלתי תשובה עניינית , קיבלתי אף ייעוץ לגבי חישובים כלכליים. הן תמיד עמדו במילתן לחזור אליי ולהשיב לשאלותיי. הן עושות כל מה שהן יכולות ומעניקות עזרה אמיתית ואפקטיבית.
אלפי תודות מקרב לב.
אם מישהו מהחברים והמכרים שלנו חס וחלילה יזדקק אי פעם לעזרה בנוגע לעובדים זרים, אני ללא ספק אמליץ על חברת א.ש. ועל אלונה וג'נט בפרט.

בכבוד רב,
אידה רוזנבאום.