עובדים זרים לסיעוד

קרוב משפחה הוכרז כסיעודי ואתם חייבים עזרה?
מתלבטים בין עובדים זרים לישראלים?

מחפשים כוח אדם מקצועי לסיעוד? הגעתם למקום הנכון!
תאגיד א.ש. וואן יצוותו לכם את העובד המתאים לדרישותיכם

כיצד בוחרים עובד זר לסיעוד?

קרוב המשפחה שלכם מתקשה לבצע חלק מהפעולות הבסיסיות, כמו להתלבש לבד, להכין לעצמו אוכל ולהתקלח או אולי זקוק להשגחה ותמיכה?

מטפל זר השוהה עימו 24/7 הינו הפתרון המועדף היום על ידי משפחות רבות. כיצד ניתן לדעת האם המטופל רשאי להעסיק עובד זר?

 

תאגיד א.ש וואן יטפל ויסייע בהנפקת היתר להעסקת עובד זר בסיעוד על פי הקריטריונים של רשות האוכלוסין וההגירה.

בחירת עובד זר לסיעוד היא לא פשוטה. חשוב מאוד לבחור את האדם הנכון למשימה. בכל זאת, הוא צפוי לטפל בקרוב יקר ואתם רוצים להיות בטוחים שהעובד אמין, מקצועי, סבלני ואנושי.

ראשית, כדאי לוודא שתהיה תקשורת בסיסית בין האדם הסיעודי לעובד הזר. החברה דואגת להעסיק עובדים זרים דוברי שפות שונות, כגון רוסית, ערבית, אנגלית, רומנית וכמובן עברית.

ישנה חשיבות גבוהה לכך שהעובד הזר יעבור הכשרה מתאימה, אם במדינת המוצא או בישראל. לאחר השמה של עובד זר ע”י התאמה מקסימאלית על פי דרישות המשפחה וצרכי המטופל, נדרש רישום מסודר בתאגיד הכולל חתימה על חוזים, פתיחת תיק מעסיק בביטוח לאומי, עריכת ביקורי בית ע”י עובדים סוציאליים ועוד.

אז אל תהססו!

במידה ואתם מחפשים חברה העומדת בכל הקריטריונים האלה, אתם יכולים להפסיק לחפש. א.ש וואן, עובדים זרים בסיעוד היא אחת החברות הוותיקות בישראל בתחום הבאת עובדים זרים והשמתם בבתים של הנזקקים לטיפול.
החברה פועלת למעלה מ – 30 שנה בפריסה ארצית של 25 סניפים ומספקת עובדים זרים שעברו הכשרות לעבודת הסיעוד. המטפלים הזרים אותם מעסיקה החברה, הן כאלה השוהים בישראל והן כאלה המוזמנים במיוחד מחו”ל מיומנים, מקצועיים ודוברי שפות שונות. החברה תסייע לכם להשיג את כל האישורים הנדרשים עד העסקת עובד זר סיעודי לשביעות רצונכם.

עובדים זרים לסיעוד

נלווה אתכם יד ביד עד להשגת כל האישורים: