המלצה על העובדות שלנו

שלום רב,

ברצוני לציין שירות מעולה ולא רגיל שאני מקבלת מעובדות חברת הסיעוד א.ש.וואן (עובדים זרים לסיעוד) בשם אסתי שטיינמן וחנית חמדי.

הצטרפתי כלקוחה לחברתכם לפני כחודשיים. בשיחה הראשונה שלי עם החברה הגעתי לאסתי המטפלת בהשמת עובדים זרים. גיליתי עובדת עניינית, מקצועית ושירותית. אסתי מטפלת בכל נושא ושאלה שאני מפנה אליה במיידי ולשביעות רצוני המלאה.
כשאני מתקשרת והיא לא יכולה לענות היא תמיד חוזרת אלי ואין לי צורך בהתקשרות נוספת. בנושאים שלא בתחום טיפולה היא תמיד דואגת להעביר את השיחה לעובדים המתאימים.

באחת מהשיחות האלה היא העבירה אותי לחנית עובדת סוציאלית שמאז מדריכה, מלווה ומטפלת, בין היתר, בנושא מעבר מגמלת שירותים מיוחדים לגמלת סיעוד. חנית הגיעה לביקור אצל אמי הנכה, בן שבת ריינה, ייעצה לי במילוי טפסים ואף העבירה אותם לביטוח לאומי במקומי כדי לזרז את ההליך. חנית נמצאת איתי בקשר רציף ותמיד מציעה את עזרתה.

אני ממש לא רגילה לקבל שירות כזה וכל פעם אני מופתעת מחדש ולא מפסיקה לשתף את הסובבים אותי על מזלי שהגעתי לחברה וכמובן שאמליץ לכל מי שזקוק להגיע אליכם.

מדובר בשירות ללקוח שהוא לא מובן מאליו ואני יודעת כמה קשה היום לקבל שירות טוב במדינה שלנו, לצערנו. מה גם, שאני עוסקת בתחום מתן שירות בעיריית ת"א-יפו.

בברכה,
אתי רז